Захисні ролети

! Прорахунок здійснюється тільки в індивідуальному режимі.

Для прорахунку необхідно:

-       Розміри світлового пройому

-       Визначити тип і серію захисного короба

-       Тип профілю, і його розмір

-       Вибрати зручний варіант управління ролетою

-       Вибрати систему закривання

-       Визначитись з кольором ролет

Ролетні системи (іншими словами - рольставні або ролети) встановлюються на дверні або віконні отвори і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому .

Завдання, які вирішуються ролетними системами «Алютех»

 

Захист від сторонніх поглядів

Захист від шуму

Економія енергії

Захист від негоди

Захист від сонця

Захист від злому

Ролетні профілі

Залежно від вимог до протизломної стійкості, а також тепло- і шумоізоляції ми пропонуємо два типи профілів - роликової прокатки з пінним наповнювачем і екструдовані .

Асортимент профілів роликової прокатки включає 7 типорозмірів - AR/37, AR/40 ( ARH/40 ), AR/41, AR/45, AR/52, AR/55m, AR/55 (ARH/55) в 20 кольорах. Варіанти профілів роликової прокатки: з м'яким і твердим пінозаповненням, перфоровані і неперфоровані. Профілі володіють хорошими тепло- і звукоізоляційні характеристикими.

Асортимент екструдованих профілів - 3 типорозміру - AER42, AER44/S, AER55/S. Профілі пропонуються з фактурою покриття шагрень в 5 кольорах і глянець у 19 кольорах. Ролетні системи, вироблені з екструдованих профілів, відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок профілів і наявності поперечного ребра жорсткості.

Широкий вибір профілів дозволяє встановлювати ролети на отворах шириною до 5,5 м і площею до 14 м2.
 


Кінцеві профілі

- Універсальні кінцеві профілі (5 типорозмірів);
- Ригельні профілі (2 типорозмірів). Призначені для установки ригельного замку RL або ручних ригелів для замикання ролет на ключ або, відповідно, на засувки .
- Замкові профілі. Дозволяють встановити замок ригеля як зовні, так і всередині приміщення залежно від виду монтажу і переваг замовника. Також дають можливість встановити ригельний профіль із замком на рівні вище кінцевої ламелі роллетного полотна, що дозволяє зменшити попадання в замок пилу і бруду в процесі експлуатації.

Захисні короби і бічні кришки
- 20- і 45 - градусні;
- круглі і напівкруглі;
- систему вбудованих коробів.

Великий вибір типорозмірів коробів і кришок - від 125 до 405 мм - дозволяє встановлювати ролети на прорізи різних розмірів.

Вбудований короб серії SB -I - це «невидимий» короб, прихований в ніші віконного і дверного отвору. Завдяки встановленню короба всередині отвору вся ролетних конструкція органічно вписується в екстер'єр будь-якої будівлі: історичні міські квартали, офісні будівлі .

Системи управління ролетами

- стрічковий інерційний привід (до 15 кг);
- шнуровий інерційний привід (до 15 кг);
- шнурової привід редуктора (до 20 кг);
- воротковий привід (до 35 кг);
- кордовий привід (до 80 кг);
- пружинно-інерційний механізм (від 6 до 80 кг).

Тип сендвіч панелей

Кольорова гамма