Мансардні вікна

Чи можливо використовувати мансардні вікна при дуже низьких температурах?

Так! Для холодних кліматичних зон рекомендуємо використовувати мансардні вікна з двокамерним склопакетом, який покращує теплоізоляційні властивості вікна на 30%.Такі вікна допомагають підтримувати комфортну температуру у мансарді навіть у сильні морози.

Як правильно виконати утеплення навколо мансардного вікна?

Використовуйте комплект BDX для тепло- та гідроізолації, який дозволяє усунути містки холоду, захищає від конденсату. Комплект спрощує та прискорює процес монтажу вікна.

Скільки вікон потрібно для Вашої мансарди?

Для простого розрахунку скористайтесь правилом "10 до 1", відповідно до будівельних норм. Тобто на кожні 10 кв.м площі підлоги мансарди потрібен 1 кв.м площі засклення. Це визначить мінімальну кількість вікон для освітлення Вашої мансарди. Якщо Ви бажаєте, щоб кімната була дуже світлою (це актуально для дитячої або вітальні), краще скористайтесь правилом "6 до 1".

Які вікна краще встановити у ванній кімнаті?

Оскільки у ванній кімнаті підвищена вологість - ми рекомендуємо встановлювати вологостійкі мансардні вікна з поліуретановим покриттям. Покриття немає стиків чи зазорів, не жовтіє, не вигоряє з часом і є екологічно чистим матеріалом. Вікна легко миються і не потребують додаткового догляду.

Як захистити Вашу мансарду від комах?

Ми рекомендуємо використовувати універсальні москітні сітки. Москітна сітка встановлюється з середини на відкос, рухається по напрявляючих та прибирається у корпус зверху, пропускаючи світло та свіже повітря.

Балкон в мансарді без добудов?!

Вікно-балкон додасть кожному мансардному приміщенню сонячного простору. Ця унікальна система дозволяє насолоджуватися природнім світлом та розширює площу мансарди.

Які вікна краще встановлювати в дитячій кімнаті?

Вікна з подвійним захистом (загартоване скло+"триплекс"), від ударів ззовні та випадкових пошкоджень зсередини. Для дитячної кімнати рекомендуємо вікна з верхньою ручкою, щоб запобігти відкриванню вікна дитиною.

Як провітрювати мансарду в дощ?

Клапан вентиляції в мансардних вікнах дозволяє провітрювати приміщення навіть у сильний дощ. У вікнах з дистанційним відкриванням до комплекту входить датчик дощу, який автоматично зачинить вікна як почнеться дощ.

Який захист від вологи та холоду є в конструкції вікна?

Між нерухомою та обертальною рамами в мансардних вікнах встановлені три контури ущільнення по периметру, які захищають від протягів та проникнення вологи. В моделях "Стандарт" передбачені два контури з можливістю встановлення третього.

Як забезпечити комфорт в мансарді взимку?

Проконтролюйте виконяння правила "відкритих" відкосів та встановлення радіатора опалення під мансардними вікнами. 

Регулярно провітрюйте приміщення мансарди.

Розчищайте сніг навколо вікна (особливо під вікном).

Мансардні вікна

Знайдено товарів: 4.

Показати 1-4 з 4 товарів