Муфта ринви 90 RainWay

79,00 грн
без податку

Ціну та наявність уточняйте у менеджера!

Колір водостоку
Кількість

Муфта ринви - важливий сполучний елемент, який дозволяє об'єднати два водостічних жолоби в одну систему. Конструкція цієї деталі передбачає наявність спеціальних гумових ущільнювачів, що гарантують високу герметичність і щільність кожного з'єднання.

В цілому водостоки RainWay є високоякісний товар, який виготовляють з використанням синтетичних матеріалів. Для цього застосовують міцний полівінілхлорид, до складу якого додають різні стабілізуючі добавки та інші компоненти для збільшення стійкості конструкції. Тому такі деталі добре справляються з різкими перепадами температури, ушкодженнями або деформаціями, корозією, а також не вигоряють на сонці, зберігаючи свій початковий колір.

Перевага відсотків зроблених з ПВХ в тому, що вони відрізняються невеликою вагою, тому не створюють додаткове навантаження на будівлю. Також вони легко монтуються і мають більший строк служби.

На нашому сайті ви зможете знайти всі необхідні компоненти, які вам знадобляться для організації ефективної системи водовідведення. Щоб зробити замовлення, залиште замовлення на сайті або зв'яжіться з одним з наших представників.