Лійка ринви 130 RainWay

150,00 грн
без податку

Ціну та наявність уточняйте у менеджера!

Колір водостоку
Кількість

Водостічні воронки в основному використовуються в якості отвори для організованого зливу води. У деяких випадках їх монтують для того, щоб з'єднати дві труби в одну систему. У будь-якому випадку це дозволяє в кілька разів збільшити прохідність, а також ефективність водостоку.

На нашому сайті представлені тільки водостоки українського виробництва RainWay. Вона проводиться з міцного полівінілхлориду з використанням німецької сировини високої якості. Для підвищення експлуатаційних властивостей матеріалу його склад збагачений різними компонентами.

Тому такі системи володіють величезною кількістю переваг:

-простий і швидкий монтаж на будівлях різного типу;

-можливість організувати водостічну систему різноманітної конфігурації;

висока стійкість до пошкоджень, корозії, різким передам температури, тривалому впливу ультрафіолету і т. д .;

-100% герметичність - досягається за рахунок наявності різних гумових ущільнювачів і надійних заглушок, які з'єднуються механічним способом і не мають потреби у використанні клейових складів.

Водостічні системи RainWay добре справляються зі своїми завданнями, не потребують спеціального обслуговування і мають більший строк служби.и - важливий сполучний елемент, який дозволяє об'єднати два водостічних жолоби в одну систему. Конструкція цієї деталі передбачає наявність спеціальних гумових ущільнювачів, що гарантують високу герметичність і щільність кожного з'єднання.

В цілому водостоки RainWay є високоякісний товар, який виготовляють з використанням синтетичних матеріалів. Для цього застосовують міцний полівінілхлорид, до складу якого додають різні стабілізуючі добавки та інші компоненти для збільшення стійкості конструкції. Тому такі деталі добре справляються з різкими перепадами температури, ушкодженнями або деформаціями, корозією, а також не вигоряють на сонці, зберігаючи свій початковий колір.

Перевага відсотків зроблених з ПВХ в тому, що вони відрізняються невеликою вагою, тому не створюють додаткове навантаження на будівлю. Також вони легко монтуються і мають більший строк служби.

На нашому сайті ви зможете знайти всі необхідні компоненти, які вам знадобляться для організації ефективної системи водовідведення. Щоб зробити замовлення, залиште замовлення на сайті або зв'яжіться з одним з наших представників.