Клей Рідкі цвяхи RADA

55,00 грн
без податку
Кількість

Універсальний будівельний клей -  являє собою однокомпонентний клей швидкої фіксації, виготовлений на основі акрилової дисперсії. Монтажний клей призначається для склеювання будь-яких будівельних матеріалів як всередині приміщення, так і зовні. Має відмінну адгезію до керамічної плитки, цегли, бетону, гіпсокартону, твердому ПВХ, виробів з деревини. Сила склеювання 13кг см2 для білого і 21кг см2 для прозорого (метод дерево-дерево).

ІНСТРУКЦІЯ ДО ВИКОРИСТАННЯ:

Очистити поверхню від пилу, жиру та інших забруднень. Відрізати кінчик картриджа, прикрутити насадку і зрізати її кінчик в співвідношенні з необхідною шириною шва. За допомогою пістолета нанести клей на поверхню смужками або крапками. Щільно притиснути склеювальні поверхні один до одного і зафіксувати їх в такому положенні до повного висихання клею. Час фіксації клею 5-10 хвилин, час повного висихання клею 12-24 години. Використовувати при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С. Гарантійний термін зберігання - 18 місяців. Дата виготовлення вказана на балоні. Номер партії відповідає даті виготовлення.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ:

Зберігати при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С, захищати від замерзання. Не містить розчинників, екологічно чистий. Зберігати в сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці. Не допускати прямому попаданню сонячних променів і випромінювання штучних обігрівачів.