Компанія Радоніт спеціалізується на гуртовій торгівлі товарами для будівництва. «Радоніт — А» — офіційний представник в Україні виробників: Danke, Openteck, SUNNY, Алютех, Hercu, PROFiL, RainWay, Raiko Premium.

Ми співпрацюємо на гуртових умовах з роздрібними магазинами, що спеціалізуються на продажі будівельних матеріалів.Також ми співпрацюємо з інтернет-магазинами.

Кілька слів про наші бренди:

Підвіконня Danke — це колекція пластикового підвіконня преміум класу, що має цілий ряд важливих характеристик для споживачів. Це результат ефективної роботи по впровадженню інноваційних технологій, у поєднанні з використанням виключно якісних, імпортних матеріалів, виробництвом на новітньому німецькому обладнанні та найсуворішим контролем якості продукції.

Підвіконня STANDARD — новий стандарт якості за доступною ціною! Забудьте про підвіконня з шершавою поверхнею, які швидко втрачають зовнішній вигляд, розсихаються і стають непридатними через подряпини та плями. «Недорого» не означає «неякісно»! Підвіконня економ класу може служити довго, якщо це — STANDARD.

Підвіконня Econom - ідеально підходять до кліматичних умов України і відповідають вищим стандартам якості і технологічності при виробництві готових виробів.Будучи українським продуктом, підвіконня Econom відповідають європейським нормам і стандартам якості.

Новинка в асортименті підвіконь Данке — Комфорт. Це новий продукт передбачений для бюджетного варіанту. Цей тип нового підвіконня набирає популярність у всіх містах України, так як його ціна знижена до гранично малого рівня. Як і всі інші колекції, підвіконня Данке Комфорт мають фірмовий капінос.

ТМ SUNNY одна з провідних компаній в області виробництва сонцезахисних систем в Україні. Компанія пропонує більше 40 різноманітних систем сонцезахисту в широкому колірному діапазоні і з ламінуванням під дерево; понад 800 високоякісних тканин від провідних світових виробників (однотонні, жакардові, принтовані, металізовані, Black-Out, Burn-Out); велику колекція спеціалізованих тканин (День-Ніч, 3D-Shade, Roman Style, 3D-Kaleidoskope, натуральні тканини, скріни, негорючі); можливість установки дротової і бездротової автоматики на різні види систем.

Група компаній Алютех — лідер на ринку ролетних систем, провідний виробник профільних алюмінієвих систем і секційних воріт в Східній Європі. Алютех об’єднує 6 виробничих підприємств і більш ніж 25 компаній по збуту в Чехії, Україні, Росії, Білорусії, Австрії та Німеччині. Всі підприємства оснащені високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виробляти продукцію, яка відповідає європейським стандартам якості.

Hercul (Херкул) — українська торгова марка сегменту герметизуючих та склеювальних матерiалiв будівельної галузi. Вперше ТМ «Hercul» з’явилася на ринку України у 1998 роцi, маючи в своєму асортименті тільки монтажну піну, але з кожним роком різноманіття та кількість продукції збільшувались, також змiнювалась i якiсть. Звичайно ж, у бік досконалості. Одним з незаперечних доказів цьому є широкий ассортимент та розповсюдженість продукцiї по всій території України. На сьогоднішній день марка Hercul представляє професiйну та побутову лiнiйки монтажних пін, герметиків, клеїв, технiчних аерозолів.

Водостічна система PROFiL виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який відрізняється підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Водостік бездоганно витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку і намерзання льоду взимку. Водостічна система PROFiL стійка до всіх атмосферних опадів. Спеціальні компоненти, додані при виробництві водостоку, забезпечують захист від опадів, які містять кислоти, солі та хімічні елементи.

Водостічні системи RAINWAY виготовляються з високоякісного, не пластифікованого ПВХ (PVC U). До складу суміші ПВХ включені спеціальні добавки, що запобігають негативному впливу на водостоки ультрафіолетового випромінювання та навколишнього середовища. Для виготовлення водостічних систем RAINWAY застосовується технологія коекструзії — передова технологія у виробництві виробів із пластику. Технологія заключається у тому, что через екструдер видавлюється одночасно декілька шарів матеріалу, у нашому випадку — 3 шари для ринв та 2 шари для труб, які формують єдине ціле. З’єднання шарів відбувається на молекулярному рівні, тому зазори та розшарування між шарами відсутні та неможливі.

Система Raiko Premium — це водосточна система, ідеальна для кожного покриття. Опыт і тісне співробітництво з клієнтами та монтажниками сприяють створенню сучасних елементів системи. Кожен, навіть самий маленький елемент системи Raiko Premium, є результатом підбору оптимальних технологічних рішень, унікальність яких захищена патентами. Система Raiko Premium — це водослип, який проектується з урахуванням глибинного аналізу всіх недоліків та переваг металевих водостоків. На сьогоднішній день, без перевищення, це одна з кращих водойм систем у світі за якістю та довголіття.