Антимоскітна сітка на магнітах

170,00 грн
без податку

Ціна- 190 грн/шт

Кольори: чорна, коричнева

Кількість

Надійний та простий захист від будь-яких комах (комарів, мух, мошкари, нічних метеликів), пилу, тополевого пуху, яка одночасно чудово пропускає свіже повітря і не відривається від вітру. Антимоскітна сітка являється самим ефективним і економічним засобом боротьби з комахами, окрім цього, вона захищає житло від попадання пилу і тополевого пуху з вулиці.

Антимоскитна сітка на легких міні-магнітиках - з двох мягких полотен, котрі безшумно і швидко змикаються при проходженні скрізь них.
Абсолютно проста у встановленні і експлуатації. Сітка запобігає проникненню комах не порушуючи природню циркуляцію повітря, затримує тополевий пух і дрібне сміття, що іноді надуває вітром. Добре працює навіть при сильному вітрі. Ідеально підходить для захисту дитячої кімнати від комарів та мошкари, для будь-яких дверей, вікон чи дачних веранд.
Під час стірки сітка не втрачає своїх властивостей.
Антимоскітна сітка на магнітах кріпиться на дверний проєм за допомогою двостороннього липкої скотч-стрічки, або кріпиться кнопками. А коли ви проходите, завдяки  магнітам шторка автоматично закривається прямо за вами.
Антимоскітна сітка – ідеальний варіант для балкону, заміського будинку, веранди, і навіть офісу. Особливість сітки полягає у тому, що її присутність не чинить жодного дискомфорту при пересуванні людей, не шкідлива дітям, і домашнім тваринам, і при цьому не дозволяє проникати комахам всередину приміщення.

Матеріал антимоскітної сітки на магнітах - це полотно, виготовлене з високоякісного синтетичного матеріалу.

Конструкція сітки являє собою облегшений варіант дверей. Сітка кріпиться на дверний проєм, в розріз між двома полотнами вшиті мягкі магніти і коли Ви проходите, створки сітки легко відкриваються, а потім миттєво "злипаються" за Вашою спиною, в результаті чого прохід постійно закритий. Москітна сітка ідеально підходить для заміського будинку і дачі, де часто бігають діти, та хочеться завжди тримати двері відкритими і при цьому не піклуватися про комарів і інших комах.

Переваги антимоскітної сітки:
1) легкість, міцність і надійність конструкції, виготовленої з високоякісного синтетичного полотна;
2) мягкі магніти, вшиті у внутрішню частину сітки, дозволяють безперешкодно пройти і моментально закривають дверний пройом, не допускаючи проникнення пилу і комах;
3) сітка не порушує природну циркуляцію повітря, перешкоджаючи проникненню комах;
4) можливість знімати сітку на зимову пору і знову встановлювати її при необхідності;
5) сітку легко можна чистити.

Техничні характеристики.
Ширина = 1.0м ( 2 половинки по 0,5 м).
Довжина = 2,10 м.
Колір: Чорний,  Коричневий